Festival evolution 18.3.-20.3.

Děkujeme všem návštěvníkům veletrhu www.festivalevolution.cz za krasně strávené tři dny. Potěšilo nás, že biodynamické pěstování a výroba začíná být standardem pro mnoho z Vás.

Novinkou na veletrhu byly panenské olivové oleje s příchutí pomeranče a citrónu. A hnedpomo_lemo se panenský olej s příchutí citrónu zařadil mezi naše nejprodávanější druhy spolu s extra panenským olivovým olejem odrůdy Hojiblanca.

Na stánku byl přítomen v pátek a sobotu zástupce farmy ze Španělska pan Borja Adrián, který byl přínosem pro zvídavé návštěvníky a dokázal i přes občasně jazykové komplikace odpovědět většinu dotazů. Překvapil hlavně pokapáním zmrzliny a palačinek, kdy nejprve festivalevolutionnávštěvníci nejprve nevěřili, že to může být s olivovým olejem dobré, ale ve většině případů si přišli ještě olej přidat. Další novinkou bylo použití olivového oleje na mazání kůže. V případě produktu Finca la Torre, kde máte jistotu, že je to čistý džus z oliv bez jakýchkoliv chemikálií, je vhodné používat EPOO i na problémy s kůží, nebo jen tak na mazání kůže.

Ještě jednou všem návštěvníkům děkujeme a těšíme se na další veletrh vína&delikatesy v termínu od 26.4 do 28.4. 2016.

Váš olivac.eu

Comments are closed.